חזרה למעלה

ארמאני 

רוצים להתלבש כמו שצריך במיטב הדגמים החדשים ביותר של ג'ינסים, חליפות, חולצות מכופתרות, חליפות עסקים, ז'אקטים , נעליים, חגורות ושאר תוספות לבוש? יש לכם מעצב על שמכיר את טעמו של הקהל וקולע בדיוק לטעם זה שנה אחרי שנה. חבל לפספס הזדמנות לרכוש בגדי מותגים בזול כמו אלה במחירים חסרי תקדים וללא תחרות רק במחסן היבואן תקבלו את המחיר המשתלם ביותר.

מה לא נאמר ונכתב על בית האופנה האיטלקי של ג'ורג'יו ארמאני. מעצב העל האיטלקי, אחד ממעצבי האופנה המצליחים בכל הזמנים, ידוע בתצוגות ההוט קוטור שלו ובאלפי דגמי בגדים שהציתו את הדמיון של מיליונים ברחבי העולם ונלבשו על גופם של מיטב דוגמניות על בעולם וכוכבות הוליוודיות רבות וגם בקרב גברים.


ארמאני אופנה איטלקית שלא מתחלפת

עולם האופנה הוא מקום תובעני מאוד והתחלופה בו גבוהה מבכל תחום אחר. מעצבים באים והולכים, טרנדים ואופנות צצות וכובשות את הקהל הרחב ואז נעלמות מהעולם ולמעט תקופות של אופנות רטרו העושות קמבק, בדרך כלל מעצבים מוצאים את עצמם נלחמים על מקומם ולא מחזיקים זמן רב מדי בתודעה העולמית. אך יש יוצאי דופן וביניהם מעצב העל ארמאני אשר מצליח שנה אחר שנה להוכיח את גדולתו ולהוציא פסי ייצור של אופנה גם להמונים וגם אופנת בוטיק הנצרכת בפריז, מילנו, מדריד ובכל בירות האופנה האחרות בעולם.

חולצות טי שירט - ארמאני

 

 

ארמאני השם מאחורי האגדה

ג'ורג'ו ארמאני הקים את החברה Giorgio Armani S.p.A ביחד עם שותפו העיסקי סרג'יו גלאוטי בשנת 1974 עם הון התחלתי של עשרת אלפים דולר, בשנים הראשונות ארמאני עיצב בעיקר חליפות גברים ואופנת גברים, ורק לאחר מספר שנים עיצב בגדי נשים.
עבודתו הראשונות היום חליפות נשים מעוצבות אשר קיבלו את המחשבה והעיצוב שמחליפות הגברים, התעפיינו בקו נקי ועדין ואף השתמש באותם בדים לעיצוב.

עם השנים ארמאני התבסס כהמעצב של הוליווד אחרי שעיצב את התלבושות בסרט ג'יגולו אמרקאי, וההצלחה לא איחרה לבוא, הוא עיצב את כל הקסט בסרט הבלתי משוחדים והפך למעצב אשר חליפותיו הופיעו במעל ל 100 סרטים.
ידוענים רבים התלבשו במיטב בידיו בהם אשת נשיא ארצות הברית לשעבר ג'יקלין קנדי וסולן האבנים המתגלגלות מיק ג'אגר.

כיום ארמאני מייצר לא רק בגדים אלה גם אביזרי אופנה, תכשיטים, נעליים, שעונים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.
חלק מהמוצרים האלו מיוצרים תחת שמו על בסיס המותג הראשי.

Emporio Armani - מותג אופנה זול וצעיר אשר מאפשר לכל אחד היום לרכוש חולצה של ארמאני.
Armani Exchange - מותג ההאופנה אשר נכנס בין המותגים, זהו קו אופנה צעיר אשר מושפע ישירות מארמאני עצמו המאפשר ליצור לוק בוגר ואלגנטי.
Armani Jeans - מותג האחראי על קו ג'ינסים לגברים של ארמאנ
ארמאני עד היום נחשב לאחת המעצבים המובילים והמשפיעים בעולם האופנה 

מזמן כבר לא רק לעשירון העליון

כמו מעצבי על רבים אחרים, פועלו של ג'ורג'יו ארמני לא מסתכם ביצירת דגמים בודדים לתצוגות אופנה של ויקטוריה סיקטרס או לטקסי השבעה של נסיכות וכדומה. אמנם הוא שולט באופנה העילית ומלביש כוכבות רבות בעולם כולו אך שוק זה אינו גדול דיו. את ההמונים משרת ארמני בעזרת קולקציות הבגדים האחרות שלו אותם ניתן להשיג במחירים סבירים וניתן ליהנות מבגד איכותי בתפירה עילית של ומעיצובים של מעצב על ברמת מחירים טובה.

מעבר לכך ישנם בשמים, אקססוריז ומגוון פרטי לבוש רחב כמו תיקים וכדומה, אשר מנפקים עבור מעצב העל מחזור מכירות לא מבוטל.
מי לא שמע על מעצב העל המחונן אשר נמצא בלב התודעה של עולם האופנה כבר כמה עשורים טובים ושמו הולך לפניו ולא נראה שמעמדו הולך להתערער בזמן הקרוב.

אופנת ארמאני מצליחה לכבוש קהלים רבים במאות מדינות והדגמים הכי בסיסיים של מעצב העל מצליחים להיכנס לליבם של מעריצים רבים ברחבי העולם שרק מחכים כל שנה לקולקציה החדשה היוצאת מידיו.

בארץ ניתן לרכוש את הדגמים החדישים ביותר מבית ארמאני במספר מקומות מצומצם בלבד כאשר על פי רוב תג המחיר עבור דגמים אלה גבוה ביותר ויש רק מספר חנויות קטן בהם אפשר להשיג את כל הקולקציות המובחרות ביותר של מעצב העל האיטלקי במחיר שאפשר לעמוד בו ובמבצעים חסרי תקדים.

למידע נוסף על בגדי הוגו בוס