חזרה למעלה

ארמאני 

הוא נחשב לאחד המעצבים המובילים כבר לא מעט שנים וכשמזכירים את שמו חושבים מיד על איכות ועל סטייל. ארמאני, או בשמו המלא – ג'ורג'יו ארמאני, יליד 1934, הוא מעצב אופנה מצליח מאד בעל בית אופנה, הנקרא על שמו. פריטי הלבוש שלו ססגוניים מצד אחד, אך גם משדרים איפוק במידה מסוימת ויוקרה רבה. פריטים אלה נמכרים כיום ברחבי העולם ונחשבים לפופולאריים מאד גם בישראל.

ארמאני אופנה איטלקית שלא מתחלפת


המותג ארמאני, מותג שבהחלט קשה להתעלם ממנו, החדיר לשוק, עוד בשנות השישים את האיכות הגבוהה. את החברה הקים ארמאני בשנת 1974 יחד עם בן הזוג שלו, שנפטר לאחר כעשור. הוא המשיך בניהול החברה לבדו והביא אותה להצלחה כבירה. עם השנים עברה חברת האופנה לא מעט שינויים ותהפוכות וכיום היא נחשבת לאחד מחברות האופנה המצליחות. חברות אופנה עילית, הפונות לשווקים מסוימים ולאלה שאיכות היא פרמטר שהם אינם מוכנים להתפשר עליו. הבגדים של המותג מתאימים הן לנשים והן לגברים. החנויות, שפזורות בכל העולם, מציגות בחלונות הראייה סטייל ושיק שקשה להתעלם מהם והן מצליחות לא מעט שנים למשוך אליהן קונים רבים.

קטלוג ארמאני 

 

ארמאני השם מאחורי האגדה

ארמאני מציע כיום מגוון רחב מאד של פריטי לבוש, כמו אלה המוצעים לכם במחסן היבואן. הפריטים לרוב הם אלגנטיים, פריטים שאינם זרוקים ופשוטים, כפי שאוהבים לא מעט ישראלים. יש בהם קלאסיקה אירופאית טיפוסית, סטייל איטלקי משובח והרבה מאד יופי. הם מתאימים לאירועים מיוחדים וגם לפגישות עבודה חשובות ובאופן כללי – למי שהמראה החיצוני חשוב לו ורוצה לשדר רצינות. מחירי הפריטים אינם זולים בהשוואה לבגדי מותגים אחרים, אולם האיכות הגבוהה שלהם מצדיקה את ההשקעה. גם הסגנון העיצובי, שנותן דגש לכל פרט ופרט ותשומת לב רבה הבאה לידי ביטוי בבדים הנעימים על הגוף ובגזרות המחמיאות תורמים גם הם לעניין.

איך בוחרים ארמאני

מעוניינים לרכוש את אחד מפריטי המותג ומתלבטים איך בוחרים נכון? אם אתם רוצים לרכוש פריטי ארמאני, הדרך הנכונה לעשות זאת היא לפנות לחנות המתמחה במכירת פריטים כאלה. בחנויות אלו נמצאים עובדים מיומנים המכירים היטב את הדגמים השונים ויודעים להתאים אותם ללקוח. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון גם את התקציב. כמה כסף אתם יכולים להרשות לעצמכם לטובת רכישת פריט שכזה והאם התקציב שלכם מוגבל? במקרים מסוימים הוצאה גבוהה משתלמת הרבה יותר לאור האיכות הגבוהה שנהנים ממנה. בגדי מותג זה ידועים כעמידים מאד, ככאלה ששורדים לא מעט שנים ומלווים את הלובשים אותם למשך תקופה ארוכה. כדאי להשקיע בפריט איכותי אחד, או יותר (בהתאם לתקציב) ולו כדי ליהנות מרכישה טובה ומשתלמת.

לחצו למידע נוסף על בגדי הוגו בוס