חזרה למעלה

ג'ינסים

מאז שנת 1853, השנה בה הגיח לאוויר העולם בגד הג'ינס לראשונה, חלו תהפוכות רבות בתפוצתו ובפופולריות שלו אך הכיוון הוא תמיד למעלה. מכנס הג'ינס העשוי מחומר הקרוי דנים נפוץ בעולם כולו בקרב צעירים ומבוגרים כפריט חובה בכל ארון אך הוא החל בכלל כבגד עבודה בו נעשה שימוש רב בארצות הברית, בעיקר כבגד עבודה המיועד לפועלים בתעשייה הכבדה.
בשנות ה-50 הפך בגד הג'ינס לפריט לבוש אופנתי בעיקר בקרב בני נוער באמריקה ומאז מנפץ המכנס שיאי מכירות חדשים כל פעם, זוכה לריענונים ולחידושים ומקובל ואהוב מתמיד. מחסן היבואן מביאה לכם שלל ג'ינסים לגברים וגם
בגדי מותגים במחירים שפויים השווים לכל כיס. 

 

 

מי לא החזיק זוג ג'ינסים שלהם בארון או לפחות מכיר את חברת ליויס

ליויס הוא מותג שהוקם וקרוי על שם מהגר יהודי גרמני בשם לוי שטראוס, שהיה הבעלים של החברה הראשונה שיצרה ג'ינסים. שטראוס היגר לחופה המערבי של ארצות הברית שם פתח יחד עם אחיו חנות טקסטיל אשר לימים הפכה למותג הג'ינסים לגברים המצליח ביותר בעולם: ליויס LEVIS.

החברה שלטה כמעט בבלעדיות מוחלטת בשוק הג'ינסים האמריקאי והעולמי והוציאה דגמים שהפכו מיתולוגים עם השנים. בגד הג'ינס נחל הצלחה גדולה בעיקר בקרב צעירים והיה לאייקון אופנה בעיקר בזכות ותודות לכיכובו על המסך הקטן והגדול בשלל סרטי פרסומות וסרטים, כאשר הוא ממותג כמכנס האולטימטיבי אותו לובשים כל הבחורים הקוליים ביותר.

 

 

 

כל כך הרבה ג'ינסים לגברים, איך אפשר לדעת מה הכי טוב?

מאז אותו מכנס ג'ינס כחול ראשון, התפתחה תעשיית הג'ינסים לגברים וגדלה לממדי ענק, כמעט לכל אחד יש בבית ג'ינס והמכנס לא פסח על המין הנשי כמובן, כאשר כל צעיר וצעירה בארצות הברית ובעולם כולו זוכרים את מכנס הג'ינס הראשון שלהם וקנאיים למותג הג'ינסים האהוב עליהם.

דגמי הג'ינס זכו להתפתחות משמעותית הן מבחינת סוג הבד, הצורה והגזרה וכל שנה יוצאים דגמים חדשים ונכנסות אופנות חדשות, בין אם זה הג'ינס המשופשף שהיה ועדיין להיט גדול בעולו כולו (ג'ינס חדש המוכנס עם אבני שטיפה למכונת כביסה ומקבל את המראה הדהוי אך הינו חדש לחלוטין) כמו גם טרנד הג'ינסים עם הקרעים שעדיין שולט בתחום, כאשר כל שנה יוצאים דגמים חדשים ונועזים יותר.

לא בכדי הפך מכנס הג'ינס מבגד עבודה פונקציונלי בלבד, לפריט חובה בארון של כל אחד. הבד המיוחד שלו אשר שימש עובדים בתעשייה הוא חזק, מחזיק מעמד זמן רב וכמובן נראה נפלא על הגוף. עם השנים פותחו דגמים חדשים אשר הופכים את הבד נעים יותר למגע מהרגע הראשון וחוסכים את תקופת ההתרגלות המפורסמת שיש לעבור בחברת כל מכנס ג'ינס חדש שקונים.

בקיצור: ג'ינס! המכנס שלבש ג'ון טרבולטה בגריז, המכנס שלבשו כוכבי קולנוע ובוקרים בסרטי הפרסומת של מלבורו והמכנס שכל נער מתבגר יילבש לדייט הראשון שלו (בתקווה שיצליח להוריד אותו במהלך הדייט או בסופו...)