חזרה למעלה

לרענן את המלתחה בתקציב שפוי

לרענן את המלתחה בתקציב שפויאז הורדת כמה קילוגרמים עודפים מהמשקל, וכל הבגדים שנהגת ללבוש כבר קטנים עליך? נמאס לך ללבוש שוב ושוב את אותם בגדים ואת חייבת לרענן את המלתחה? אם התקציב שלכם מוגבל, אבל אתם כבר חייבים כמה בגדים חדשים בארון שלכם - קבלו את כל השיטות והטריקים שיעזרו לכם לסיים בהצלחה את השופינג, בלי לחזור מרוששים.
 

5 טיפים לקנייה חכמה וזולה של בגדים איכותיים

1. עברו על ארון הבגדים לפני שאתם יוצאים לקניות, ועשו רשימה מסודרת של כל הפריטים שאתם חייבים לקנות. כשיוצאים לקניות עם רשימה קל יותר להיצמד לתוכנית, לא לקנות מכל הבא ליד, גם את מה שלא באמת צריך, ולהוציא בפועל כפול כסף ממה שבאמת תכננו להוציא.


2. רצוי לדחות את מסע הקניות ככל הניתן לתקופה בה יש מבצעים והנחות. סוף עונה הוא הזמן הטוב ביותר לקנות בגדים, מאחר שבתקופה כזו ניתן למצוא את אותם הפריטים שהוצעו למכירה בתחילת העונה, במחירים זולים יותר משמעותית.


3. קחו אתכם פרטנר נוסף לקניות, שיחווה דעה וגם יציב לכם מגבלת זמן (ואולי אפילו מגבלת תקציב). בדרך כלל כשיוצאים לקניות עם אדם נוסף, שהוא עצמו לא צריך מלתחה חדשה, מהר מאוד השותף שלנו למסע ייאבד את הסבלנות ויאיץ בנו לסיים, כך שלא יהיה לנו עודף זמן לקנות את מה שאנחנו לא באמת צריכים (העצה הזו תעבוד מצויין עם נשים, שייצאו לקניות עם בני זוגן).


4. החליטו שאתם קונים את כל מה שדרוש לכם במרכז קניות אחד. אם תתחילו לשוטט בין מספר יעדים, יהיה לכם קל מאוד לסטות מהעיקר, לפזול לכיוונים אחרים ולא להתמקד אך ורק ב"מאסט". בנקודה זו כדאי לשקול לקנות בגדים גם באינטרנט. יש מספיק אתרי קניות גדולים ומאובטחים המאפשרים רכישת בגדים אונליין, במחירים נמוכים פי כמה וכמה מהמקובל בתחום ההלבשה בארץ.


5. אם בא לכם ליהנות מאיכות ללא פשרות בלי לקרוע את הכיס, מחסן היבואן הוא יעד השופינג היחיד והבלעדי שלכם. אנו מציעים מבחר מסחרר של בגדי מותגים בחנות, בדגש על פריטים מקוריים בלבד במחירים העומדים על שליש מהמחירים של אותם פריטים ברשתות המקבילות. נשמע לא אמיתי? בואו אלינו והיווכחו בעצמכם. בזכות זיהוי נכון של הזדמנויות ייבוא אטרקטיביות, בזכות דמי תפעול נמוכים של המקום ובזכות מגוון הנחות ומבצעים שמציע המחסן ללקוחותיו הקבועים - ניתן ליהנות מבגדי מותגים שיוצרו על-ידי החברות הפופולריות והמוכרות ביותר בקנה מידה בינלאומי, במחירים שפויים. טישרטים של אדידס, ג'ינסים של LEVI’S, מעילים של ראלף לורן וג'קטים של טומי הילפיגר - את הסחורה השווה ביותר בשוק תוכלו למצוא במחסן היבואן. 

 

מותגי מחסן היבואן