חזרה למעלה

רעיונות למתנת יום הולדת מקורית

 

רעיונות למתנת יום הולדת

יום ההולדת שלו מתקרב ואת רוצה להפתיע אותו עם מתנה מקורית, מדליקה ומפנקת, שתעשה לו כיף ותזכיר לו כמה את אוהבת אותו? במיוחד בשבילך, אספנו כמה רעיונות למתנות מחוץ לקופסא, שיעשו לו אחלה של יומולדת.

1. פיקניק בטבע הוא מתנת יומולדת בסגנון קצת אחר, והיא מתאימה מאוד לבעלות תקציב מוגבל. מי אמר שמתנה מקורית ויפה היא דווקא כזו שנקנית בהרבה כסף? מתנה שהושקעו בה מאמצים, לא בהכרח כספיים, יכולה לפעמים לעשות עוד יותר שמח על הלב. בשלי ארוחת גורמה, הכניסי הכל לצידנית, בחרי נקודה קסומה בטבע שבה תוכלו להיות רק אתם יחד, בלי אף אחד מסביב, הוסיפי בקבוק יין והרי לך (או בעצם לו) מתנת יומולדת מפנקת ורומנטית.

2. תני לרוב הגברים בירה ומשחק כדורגל, והם יהיו המאושרים באדם. אז למה לא לעשות אותו מאושר ביום הולדתו? הזמיני כרטיסים זוגיים למשחק כדורגל, שבו משחקת הקבוצה האהובה עליו, קני כמה בירות רגע לפני שהמשחק מתחיל, והוא לא יפסיק להזכיר לך, כמה שימחת אותו ביום ההולדת הזו, גם כמה שנים אחרי, מתנה לגבר לא חייבת להיות בחירה קשה.

לתת מתנה מכל הלב

3. גיפט קארד של מחסן היבואן הוא מתנה פרקטית, שתשמש את בן הזוג שלך באופן הולם. אם המלתחה שלו לוקה בחסר ואם הוא כבר הרבה זמן מדבר על כך שאין לו בגדים בארון - הרי שזוהי מתנה שתשרת אותו כפליים. סוד הקסם של מחסן היבואן הוא פרטי המותגים (טומי הילפיגר, ראלף לורן‏, ליוויס ועוד) שניתן למצוא בחנות במחירים מוזלים משמעותית (לעתים ב-50%!) לעומת המחירים ברשתות המקבילות. מה שזה אומר, שעם גיפט קארד על סך של כמה מאות שקלים בודדים, החבר שלך יוכל לרענן את כל המלתחה ולמלא אותה בפרטי מותגים שווים, ואין כמו חידוש ארון הבגדים כדי לפתוח ברגל ימין את יום ההולדת, ניתן גם לרכוש מתנה לאבא.

4. לחבר שלך יש תחביב שהוא רוצה להתחיל לטפח באופן יותר רציני, אך הוא, כמו רבים וטובים אחרים, אף פעם לא מצליח למצוא זמן ראוי כדי "לקפוץ למים"? זה הזמן לקנות לו מתנת יום הולדת שתעודד אותו להתחיל סוף סוף להשקיע יותר במה שהוא אוהב לעשות. בין אם תקני לו גיטרה, שק אגרוף או צבעי שמן- מתנות כאלה יהווה עבורו גורם מוטיבציוני לעסוק במה שעושה לו טוב, ובכך המתנה שלך תעשה לו כיף בנשמה.

זכרי שלא משנה באיזו מתנה בסופו של דבר תבחרי, ברגע שתרכשי אותה מכל הלב ועם הרבה אהבה, החבר שלך ודאי יידע להעריך את היוזמה, וירגיש טוב עם עצם הידיעה שהוא כל כך יקר ללבך ואהוב.