חזרה למעלה

איך קונים את מכנסי הג'ינס המושלמים? בקלות

 

הג'ינס המושלם עבורך

 

ג'ינס הוא מפרטי הלבוש החשובים ביותר בכל ארון. הוא מתאים לכל סוג של יציאה (חתונה, ראיון עבודה, מפגש קז'ואל עם החברים) ולכל מזג אוויר, הוא נוח, הוא מחזיק מעמד שנים רבות ומעל לכל- זהו פריט לבוש מלא סטייל שמשדרג את ההופעה החיצונית. אם אתם רוצים לרענן את המלתחה ולהוסיף אליה עוד כמה ג'ינסים, כך תבחרו את הג'ינס הנכון והמחמיא לכם ביותר בכמה צעדים בלבד.

בחרו את המידה המתאימה לכם 

הגעתם לחנות, וכעת פרוסים לפניכם על המדפים סוגים רבים של ג'ינסים שיוצרו על ידי חברות מותג שונות, בצבעים רבים ובגזרות שונות. מבולבלים? הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להיעמד מול המדף הנכון לכם מבחינת מידה. הג'ינסים בחנויות ובמחסני האופנה בדרך כלל מסודרים לפי מידות, ואין סיבה שתבזבזו זמן על מידות שלא מתאימות לכם.

החליטו איזו גזרה ואיזה סוג ג'ינס נכונים עבורכם

כעת, החליטו איזו שהיא הגזרה המועדפת עליכם. ג'ינסים מגיעים בגזרות שונות המתאימות למבני גוף שונים ולאירועים שונים, וכדי שהקנייה תהיה כמה שיותר יעילה, יש לבחור את הגזרה שעונה לכם על הצרכים. ג'ינס בגזרה נמוכה, בגזרה גבוהה או בגזרה ישרה, ג'ינס המתרחב בקצה, ג'ינס עם כיסים ובלי האופציות הן רבות מאוד, וחשוב לצמצם אותן ככל הניתן, תוך לקיחה בחשבון של הנתונים הפיזיים בהם התברכתם, על מנת שהג'ינס יבליט את היתרונות שלכם.

חשבו מהו הצבע האידיאלי לכם 

המידה הנכונה? יש! הגזרה המתאימה? יש! אז כעת אתם יכולים למצוא את הצבע המתאים. ניתן למצוא ג'ינסים בקשת רחבה של צבעים, הנעה לרוב בין כחול בהיר משופשף לשחור כהה. יש לבחור את הצבע האידיאלי תוך התייחסות לאירוע לשמו נקנה הג'ינס או התאמה לחולצות המותגים אשר אתם מתכננים לרכוש. ג'ינס בצבע כחול בהיר שהוא דהוי או משופשף הוא בעל אופי יותר יומיומי וג'ינס שחור או כחול כהה נראה יותר אלגנטי וניתן ללבוש אותו אפילו לחתונה.

התחילו למדוד 

אחרי שמיקדתם את הצרכים שלכם, תוכלו בקלות רבה יותר לשלוף מספר ג'ינסים פוטנציאליים מהמדף. כדי לקנות את הג'ינס שיישב עליכם "בול" תצטרכו להתחיל למדוד את מספר הג'ינסים שבחרתם. כנסו לתא ההלבשה, לבשו את הג'ינס והביטו במראה. הקפידו לצאת מתא ההלבשה על מנת לראות את עצמיכם גם במראות שממוקמות מחוץ לתאי ההלבשה, שהן בדרך כלל גדולות יותר ומאפשרות לבחון את ההופעה החיצונית ממרחק רב יותר, ובכך לקבל פרספקטיבה נוספת. אם אתם מתקשים באופן כללי לקבל החלטות, רצוי להיעזר בחבר או חברה שיתלוו אליכם למסע הקניות, כדי לקבל עוד חוות דעת.

מזל טוב! יש לכם ג'ינס חדש 

בהנחה שהבחירה הראשונית של הג'ינסים הפוטנציאליים אכן הייתה ממוקדת ונכונה, אחרי מספר מדידות סביר להניח שתמצאו את הג'ינס או את הג'ינסים המנצחים. זה הזמן לגשת אל הקופה, להוציא את כרטיס האשראי ולבצע את הקנייה.