חזרה למעלה

שילוב נכון בין לבוש לאביזרים משלימים

לדעת לשלב בגדים עם אביזרים נלווים

שילוב נכון בין לבוש לאביזרים משלימים יכול לעשות את כל ההבדל בין הופעה פשוטה ליום יום לבין הופעה לערב, בין הופעה משמימה להופעה מעניינת, מרשימה ונכונה ביותר. לפעמים אביזר אחד יכול להשלים ההופעה ולעשות את כל ההבדל – לשוות מראה מושלם ואופנתי.

לבוש ייחודי ככל שיהיה לא יהיה בלתי נשכח ללא האביזרים המשלימים, אך כיצד משלבים בין לבוש לאביזרים משלימים נכון? איזה שילוב יהא מוצלח? המאמר הזה ייתן כמה טיפים ורעיונות לשילובים מוצלחים.
 

מגוון של אביזרים משלימים

בעולמנו היום, קיימים אביזרים משלימים רבים ומגוונים לכל אירוע, לבוש והופעה, ביניהם: שרשראות עם נוכחות או שרשראות פשוטות, חגורות עם אבזמים גדולים וקטנים, שעונים יוקרתיים, ארנקים מיוחדים, כובעים, אביזרי שיער מיוחדים, צעיפים, משקפי ראייה או שמש, תיקים צבעוניים ועוד רבים אחרים...
 

איכות האביזרים

לרוב אביזרים משלימים אינם טרנד חולף, לכן שווה להשקיע באביזרים משלימים איכותיים, לעשות לעצמכם אוסף של אביזרים משלימים לכל עת ולכל אירוע, אביזרים איכותיים, בעיקר כאשר מדובר בשעונים יוקרתיים אלו יוכלו לשמש ולשרת אותנו שנים רבות ולכן לפעמים שווה להשקיע בפריט שמחירו אולי קצת מרתיע תחילה, אבל ההשקעה כזו לבסוף תשתלם ותניב מחמאות רבות, תגרום לך להרגיש טוב וכיף בהופעה שבחרת. בנוסף, אביזרים שנראים זולים או משנים צבעם, יכולים לעשות לנו שירות הפוך ולגרום ללבוש מושקע להיראות זול.
 

בחירה נכונה היא בחירה אישית

הכלל הראשון והכי חשוב בבחירת אקססוריז הוא שהאביזר חייב להתאים לטעם האישי של מי שלובש אותו, באופי והאישיות של כל אחד ואחת, לכן – בחרו באבזרים שאתם אוהבים, מתחברים אליהם, ומרגישים בהם בנוח. לדוגמא אם מתחברים לצבע כסף או זהב לבן והזהב הצהוב נחשב אופנתי, בבחירת שעונים יוקרתיים נבחר בשעונים המשלבים את טעמנו האישי.
 

התאמה לסוג הלבוש והאירוע

סוג הלבוש והאירוע הם פרמטר קריטי כאשר אנו בוחרים להתאים אביזר משלים. למשל ביום יום בעונת המעבר רובנו משתמשים באותם בגדים שלבשנו בקיץ בתוספת עליונית, ז'קט, קרדיגן או צעיף, שימוש באביזרים משלימים יכול לרענן את ההופעה, לשוות למה מראה שונה משהיה לנו בקיץ.
 
בבחירת אביזרים לשמלה אותה אנו לובשים נתייחס לאופי הלבוש, למשל לשמלה קצרה, יומיומית תדרוש אביזרים משלימים כגון חגורה דקה עדינה, שעונים יוקרתיים עם רצועות דקות, בעוד שלמלה נועזת יותר לערב במועדון או דייט, נבחר בשעונים יוקרתיים גדולים יותר עם נוכחות, שרשרת ארוכה עם תליון עגול או נופל, תיק צד בצבע תואם או ניגודי לצבע השמלה. לשמלה מחויטת אלגנטית, נתאים אביזרים משלימים קלאסיים לא מוגזמים כגון עגילים בצבע זהב או כסף, שרשת דקה, שעון יוקרתי בעל מראה אלגנטי אולי רצועה מכסף או זהב להשלמת ה"לוק".
 

אביזרים ליצירת רושם מסוים

סטייליסטים רבים של אנשי עסקים, כוכבי בידור או אחרים משקיעים רבות לחיפוש אחר אביזרים משלימים אשר יצרו מראה אלגנטי יוקרתי ויגרמו לאותו לקוח לרושם אותו הוא רוצה להעביר- יוקרה ועושר, על מנת ליצור מראה כזה רבים ייבחרו במשקפי שמש אופנתיים, שעונים יוקרתיים עם נוכחות לגברים ושעונים יוקרתיים בעל מראה אלגנטי ומשולב עם אבנים לנשים, שרשראות מרשימות, נעלי עקב או נעליים אלגנטיות לגברים בהתאמה ללבוש אלגנטי.
 

בשורה התחתונה

אביזרים משלימים יכולים לשמש גם כמתנה לאבא ולעשות רושם מאוד מסוים אם רק תבחרו את האביזר המתאים, בכל מקרה, חשוב לשים לב לא להעמיס אביזרים אלא שיהיה ביניהם הרמוניה לבין הלבוש ושיתאימו לאופי האירוע.