חזרה למעלה

 

סודות המקצוע של מחסן היבואן

כולם שואלים כל הזמן איך יכול להיות שבגד מסוים עולה חצי במחסן היבואן לעומת בחנויות של היבואן הרשמי, להלן כל התשובות:

יבוא מקביל - מחסן היבואן אינה מחויבת ליצרן של הבגדים אלה מחויבת ללקוח. מחסן היבואן בנה לעצמו רשת עסקית מורכבת שמזמינה כמויות אדירות של בגדי מותגים לאורך כל השנה. הקשר בין מחסן היבואן וספקים בינלאומיים הוא הדוק והחנות מתעדכנת באופן שוטף באופנות האחרונות..  מתקני התצוגה בחנות מלאים ועמוסים בכל טוב.

 • מחסן היבואן נמנעת מלפתוח חנויות יקרות בלב מרכזי קניות - ההוצאות הגדולות ביותר של חנויות היבואן הרשמי היא הימצאותן בלב הקניונים ושדרות הקניות היקרות בישראל. כאשר החליטו מקימי מחסן היבואן למכור את מרכולתם מתוך מחסן בבני ברק הם לקחו בחשבון שאת העודף שנותר מחסכון דמי השכירות יוכלו להפנות לרכש נוסף של בגדים ממותגים עבור לקוחותיהם. הדגש של מחסן היבואן הוא תמיד להשיג ללקוחות את המחיר הנמוך ביותר שניתן להשיג.
   
 • עיצוב ותפעול החנות - העיצוב של חנות הדגל ברחוב הירקון 61, בבני ברק הוא ניסיון מוצלח לשלב בין מגוון גדול של סחורה ובין חווית קניות טובה. מחסן היבואן משתמשת במדפי ומתקני תצוגה מיוחדים במינם, מצד אחד עמוסים בכל טוב ומנגד נוחים לשימוש על ידי הלקוח. בנוסף מוכרנים זמינים באופן קבוע לעזור ללקוחות החנות בכל קושי וניסיונם העשיר של העובדים במחסן היבואן מסוגל לאתר כל פריט מבוקש עבור כל ברחבי העולם הוא זה שמשאיר לקוח.
   
 • התמקדות במוצרים ומותגים שהלקוח מחפש - למחסן היבואן אין אינטרס לדחוף מותג אחד על פני השני. המטרה של החנות היא להציע בגדי מותגים בזול שהלקוחות דורשים כגון בגדים לעבודה, בגדים מהודרים לאירועים ובגדים עבור שימוש יומיומי. מחסן היבואן לא מנסה לחנך את הלקוחות שלו בתחום האופנה, הוא מאפשר ללקוחות לבחור בגדים ממותגים בינלאומיים מפורסמים שאיכותם לא ניתנת לערעור.
   
 • חיפוש מתמיד אחר המחיר הזול ביותר עבור הלקוח - מחסן היבואן לקחו על עצמם את המטלה המסובכת לתור אחר נקודות המכירה ברחבי העולם שמציעות את בגדי המותגים במחיר הזול ביותר הניתן לקנייה.
   
 • חדשנות בשוק מתפתח - ממש כשם שידעו לזהות במחסן היבואן את טרנד בגדי המותגים ששטף את הקהל הישראלי, כעת מתקדמים במחסן היבואן לעבר הדבר הבא בקניות בגדים: מכירות באמצעות שיתוף פעולה עם אתר האינטרנט Style River. כעת הבגדים הממותגים שמציע מחסן היבואן זמינים ללקוחות בכל מקום ובכל זמן, ובמחירים חברי תחרות.

למידע נוסף על ג'ינסים